Demet Akbağ ve Zafer Algöz 'Görevimiz Tatil' için İzmir'e geliyor

Bu haber 21 Şubat 2018 - 19:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başrollerini usta oyuncular Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün oynadığı 23 Şubat’ta vizyona girecek Görevimiz Tatil’in İzmir galası 24 Şubat Cumartesi DevAjans organizasyonuyla Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Merakla beklenen ve son yılların en samimi komedi filmlerinden olduğu konuşulan, usta oyuncular Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ü karı-koca olarak izleyiciyle buluşturan ‘Görevimiz Tatil’, SugarWorkz ve Taff ortak yapımı bir aile komedisi. Çakallarla Dans seristen tanıdığımız filmin yönetmeni Murat Şeker, senaryoyu Ali Tanrıverdi’yle birlikte yazmış.

DEV OYUNCU KADROSU
Demet Akbağ’ın canlandırdığı “titiz ve fedakar” Türk annesi “Türkan Mutlu”nun eşi “Sıtkı Mutlu”yu Zafer Algöz’ün canlandırdığı filmin diğer rollerinde ise Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Ahmet, Onur Dilber, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda, Anıl Tetik yer alıyor.

İZMİR GALASI 24 ŞUBAT’TA
Çekimleri İzmir’de gerçekleştirilen ‘Görevimiz Tatil’in İzmir Galası DevAjans Organizasyonu’yla 24 Şubat Cumartesi Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek. Başrol oyuncuları Demet Akbağ ve Zafer Algöz ile yönetmen Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi’nin İzmirliler’le hasret gidereceği buluşmaya bütün kent davetli.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.