Deniz Pulaş, Ebru Ürün ve Sema Şimşek IF Wedding Fashion podyumunda

Bu haber 19 Ocak 2018 - 20:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 12. yılında da İzmir’den Türk markalarını ve uluslararası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl 20’si yerli, 9’u yabancı 227 katılımcısıyla, 70 ülkeden 23.048 ziyaretçi ağırlayan IF Wedding Fashion İzmir, bu sene 16 – 19 Ocak 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleştiriliyor.

Dünyaca ünlü modacılara ev sahipliği yapan gala gecesi, genç stilistlere keşfedilme fırsatı sunan Gelinlik Tasarım Yarışması, katılımcı firmaların düzenlediği solo defileleriyle IF Wedding Fashion İzmir’de Priamos rüzgarı esecek.

Her yıl birbirinden özel tasarımlar ile adından sıkça söz ettiren Priamos, 2018 kolleksiyonunu ilk kez Türkiye’nin en büyük gelinlik fuarlarından IF Wedding Fashion İzmir’de tanıtacak.

18 Ocak’taki ödül töreni sonrasında gerçekleşecek defilede Priamos için 2018 kolleksiyonundan 3 özel parçayı yine 3 özel isim tanıtacak.

Her yıl olduğu gibi yine ünlü modacı Murat Cinpir’e ait olan yeni kolleksiyon için İzmir’de, bu özel gecede Deniz Pulaş, Ebru Ürün ve Sema Şimşek podyumda olacak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.