Eski köye yeni adet galasında Ünlü isimler buluştu

Bu haber 20 Temmuz 2018 - 3:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Juli Sanat ve FOX’un ortak yapımı, başrollerini Bülent Emrah Parlak, Füsun Demirel, Burcu Gönder Parlak, Nail Kırmızıgül, Haki Biçiçi ve Gülhan Tekin’in paylaştığı “Eski Köye Yeni Adet” adlı komedi filminin galası önceki akşam Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti.

Filmin oyuncularının tam kadro katıldığı galaya ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Büyük beğeni toplayan filmin galasına; Zuhal Topal ile Korhan Saygıner, Nesrin Cavadzade, Ender Saraç, Burcu Özberk, Burcu Kara ile Fırat Parlak, İsmail Ege Şaşmaz, Almila Ada, İlker Aksum, Alper Saldıran, Mehmetcan Mincinözlü, Berat Efe Parlar, Onur Atilla ve Sinem Ayyıldız gibi isimler katıldı.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Ferit Karahan ve Gülistan Acet’in üstlendiği “Eski Köye Yeni Adet”, 20 Temmuz Cuma günü vizyona giriyor.

Filmin konusu: 1990’ların sonunda bir köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Sağlık ekibinin köyden ayrılmasıyla köyün erkekleri toplanıp kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler üretirken, birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bu yanlış anlamayla köyde her şey değişecek, birbirinden komik durumlar yaşanacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.