Haberimport.com

Ezgi Mola Alice müzikalinde Kraliçe oldu

Ezgi Mola Alice müzikalinde Kraliçe oldu
11 Ocak 2019 - 19:48

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde, Tuluğ Tırpan’ın müzikleri ve Beyhan Murphy’nin koreografisi BKM, Zorlu PSM ve id ortak prodüksiyonuyla çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnede olacak. 

“Alice” adıyla sahnelenecek müzikalde Ezgi Mola, Kraliçe rolüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. 

SİVRİ DİLLİ KRALİÇE EZGİ MOLA 

Görkemli sahne tasarımı, müzikleri, kostümleri ve heyecan dolu hikayesi ile izleyicisine görsel bir şölen yaşatacak müzikalin otoriter, pimpirikli, hırslı, dominant ve sivri dilli Kraliçesini ise Ezgi Mola canlandıracak. 

Yaptığı haksızlıklarla sürekli Alice’le karşı karşıya gelecek olan Kraliçe, hem  Alice’i merak edecek ve onu çözmeye çalışacak hem de onu alt etmek için elinden geleni yapacak.  

Alice’in sorularına cevap aradığı dijital dünyada onun sınanmasını sağlayan Ezgi Mola’nın canlandırdığı Kraliçe, sık sık hile yapacak, İskambil Askerlerini Alice’in üstüne salacak…

Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolü ile başrolleri paylaşacak.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz