Faruk Özlü, Ege Üniversitesi'ni ziyaret edecek

Bu haber 09 Şubat 2018 - 6:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, 09 Şubat 2018 Cuma günü Ege Üniversitesi’ni ziyaret edecek.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Cuma günkü programının büyük bir kısmını Ege Üniversitesine ayırdı. Ege Üniversitesi’ndeki programına Rektör Prof. Dr. Necdet Budak’ı makamında ziyaret ederek başlayacak olan Bakan Özlü ardından Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kampüs Kültür Merkezi’nde Egeli bilim insanlarıyla bir araya gelecek.

Ege Üniversitesi Fen ve Mühendislik fakültelerinden akademisyenlerin yapacağı “Türkiye’de ve Ege Üniversitesi’nde Temel Bilimlerin Mevcut Durumu ile Akıllı Kompozit Malzemeler, Elektrikli Araçlar, Biyolojik Süreçler” konulu sunumları dinleyecek olan Bakan Özlü, program kapsamında Ege Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi ile Teknoparkta kurulu bulunan firmaları ziyaret edecek.

Ege Üniversitesi Sosyal Tesislerinde “Coğrafi İşaret Tescil Belgeleri Takdim Töreni’nde iş adamlarıyla öğlen yemeğinde bir araya gelecek olan Bakan Özlü; İzmir Ticaret Borsası’na “Enginar” İzmir Ticaret Odası’na “Kumru” ve Bergama Ticaret Odası’na “Bergama Graniti” Coğrafi İşaret Tescil Belgelerini takdim edecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.