Haberimport.com

Floralfest Başlıyor

Floralfest Başlıyor
05 Nisan 2019 - 0:21

Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle tasarımın buluştuğu Floralfest, Türkiye’nin en yaratıcı çiçek tasarımcılarını ve butik çiçekçilerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Armada’nın mis kokulu rengarenk bir dünyaya dönüşeceği Floralfest’te, 35’den fazla butik çiçekçi, peyzaj tasarımları, konsept bahçeler ve tasarımcı stantları yer alacak. Özel atölyeler, canlı çiçek performansları ve gün boyu canlı müzik ile dopdolu etkinliklerinde olacağı festivalde çiçek ve buket trendleri yakından takip edilecek.

4 Mayıs akşamı festival kapsamında Ahırkapı Roman Orkestrası’nın katılımıyla gerçekleşecek baharın habercisi Hıdırellez kutlaması ile tam anlamıyla bahar çiçekler ve dileklerle karşılanacak.

3 Gün Boyunca Çiçek Dolu Atölyeler

Mayıs ayının ilk haftası gerçekleşecek festivalin atölye programını “Kendin Yap” mottosu oluşturuyor. Atölye programında bahçe ve ev dekorasyonunu sevenler için ilham alabilecekleri aranjman atölyelerinin yanı sıra kişisel bakım meraklıları içinse aromaterapi ve krem yapımı atölyeleri yer alıyor. Yeni evlenecek çiftler ise düğün teması ve gelinliğe uygun buket seçmenin püf noktalarının konuşulacağı söyleşiler gerçekleşecek.