Gaziemir'in Şenliğine Buray'la Muhteşem Açılış

Bu haber 21 Nisan 2018 - 18:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

21. Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’nin ilk gününde sahne alan pop müziğin sevilen ismi Buray, sevilen şarkılarıyla alanı dolduran hayranlarına unutamayacakları bir konser yaşattı

Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği 21. Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’nin ilk gününün akşamında Buray sahne aldı. Son yıllarda yaptığı şarkılarla ve No:309 isimli dizinin müzikleriyle ünlenen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Buray’a gençler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi. Festival Alanı’nda sahne alan sanatçı, hayranlarını şarkılarıyla coşturdu. Konsere yoğun ilgi gösteren gençler ve çocuklar genç sanatçıya coşkuyla eşlik etti.

Buray kendisinin tanınmasını sağlayan Sen sevda mısın, Aşk mı lazım, İstersen, Kimsenin suçu yok şarkılarını da seslendirerek alandaki coşkuyu zirveye taşıdı. Soğuk havaya rağmen Festival Alanı’nı dolduran sanatçının genç hayranları Buray’ı yakından görebilmek için birbirleriyle yarıştı. Yoğun istek üzerine bazı parçalarını ikinci kez seslendiren genç sanatçı seyirciye unutamayacakları bir konser yaşattı, hayranlarından büyük alkış topladı. Sanatçı konseri izleyen on binlerce hayranıyla birlikte İzmir Marşı’nı seslendirerek konserini bitirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.