Haberimport.com

Gökhan Türkmen İzmirliler’le buluştu

Gökhan Türkmen İzmirliler’le buluştu
10 Şubat 2019 - 12:32

Müzik dünyasının başarılı ismi müzisyen Gökhan Türkmen, yeni projesi “Virgül” şarkılarının yanı sıra eski parçalarını da seslendirdiği muhteşem performansıyla, Ege Perla misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. 6000 kişinin katıldığı konserde eğlence hız kesmeden devam etti.

Her yaştan misafirin eğlenceyi doya doya yaşadığı, İzmir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Ege Perla, aşk dolu şarkıları unutulmaz bir konserle İzmirliler’le buluşturdu.

Yayınladığı albümlerle kendine özgü bir romantizm yaratan Gökhan Türkmen, İhtimaller Perisi’nin de dahil olduğu son projesi olan “Virgül” adlı Maxi Single şarkılarını İzmirliler için söyledi. Aşk Lazım, Büyük İnsan, Dene, Çatı Katı ve Lafu Güzah gibi en sevilen şarkılarını da söyleyen Gökhan Türkmen’e tüm dinleyiciler eşlik etti. Muhteşem sahne performansıyla akıllarda iz bırakan bir konser yaşatan Gökhan Türkmen’i 6000 kişi dinledi.

İzmir’de eğlencenin ve iyi müziğin adresi olan Ege Perla’da misafirler aşk ve sevgi dolu şarkılar dinlediği konserle, unutulmaz anılarına bir yenisini daha ekledi.