Haberimport.com

Göksel yepyeni single Bu da Geçecek ile geliyor

Göksel yepyeni single Bu da Geçecek ile geliyor
09 Şubat 2019 - 2:57

Başarılı sanatçı Göksel, sıcak melodisi ve umut veren sözleriyle dikkat çeken ”Bu Da Geçecek” isimli yepyeni şarkısını hayranlarıyla buluşturdu.

Etkileyici sözleri ve güçlü bestesi ile Göksel klasikleri arasına girecek olan ”Bu Da Geçecek” şarkısının söz ve müziği Göksel ile Mabel Matiz’e, düzenlemesi Alper Erinç’e ait. 

Yönetmenliğini Murat Onbul’un, görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte Göksel, izleyenlerini umuda, sevgiye, neşeye davet ediyor. Klip farklı nesilleri bir araya getirirken, herkesi kucaklayan bir aile hissi yaratıyor. 

Göksel’in farklı stiliyle dikkat çeken kostümlerinin tasarımı Özlem Kaya’ya, stil danışmanlığı Anıl Can’a ait. Projenin fotoğrafları ve kapak fotoğrafı Gizem Günkal imzası taşıyor.

Göksel’in yeni şarkısı ”Bu Da Geçecek”, 8 Şubat tarihinde Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Bu Da Geçecek Şarkı Sözleri

Bu da geçecek biliyorum ahKara güneşten gün doğacakKırılınca kör kapılarBu taşlarda güller açacakBen beni bende bir bulsamNe eksik ne fazla öyle tamamKendi kendimle de mutluysamBir aşkla bin defa avunamamBela mısın dünya her şeyimi alsan daBen buradayım bil ki iki elim yakandaBela mısın dünya neşemizi çalsan daBiz buradayız bil ki düşmüyoruz yakandanBela mısın dünyaÇok yorgunum dünyaKırdın bizi dünyaÇok yorgunuz dünya