Güldür Güldür Show Ramazan'a Özel Birbirinden Renkli Skeçler

Bu haber 23 Mayıs 2018 - 23:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, Ramazan’a özel birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleriyle yine herkesi kahkahaya boğacak… 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği dopdolu bir bölüm ile Show TV’de!

Bilal ve Mehtap çiftini bu sefer nasıl bir macera bekliyor? İş gereği Adnan beylere misafir olan Bilal, Adnan Beyin ailesini görünce şok geçirecek! Adnan Beyin eşinin adının Bihter olması sadece bir rastlantı mı?

Ortak arkadaşlarının düğününde Mehtap, eski sevgilisi Mesut ile karşılaşınca ne yapacak? Mesut’un yeni sevgilisi Sinem’i görünce Mehtap ne tepki gösterecek?

Belediyeden tadilat izni almak ne kadar zor olabilir? Devlet dairesinde işini halledebilmek için herkese ayrı ayrı yalan söyleyen Bilal, yalanlarını ne kadar daha sürdürebilecek? Peki yalan söylemek Bilal’in işlerini ne kadar zorlaştıracak?

Restoran sırasında bekleyen Burcu ve Gülşen’i zor bir sıra bekliyor! Kızlarla sohbet için İsmail’in yöntemi neler? İsmail, kızları etkilemeyi başarabilecek mi?

Mangal yakmak erkekler için neden önemlidir? Grup halinde pikniğe giden çiftlerde mangal yakma sorunsalı ne kadar büyüyecek? Sıra sıra şanslarını deneyen erkekler neden başarısız oluyorlar?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 24 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.30’da Show TV’de!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.