Güldür Güldür Show Salı akşamı Show TV’de

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Salı akşamı Show TV’de…

Kahveye Yalayut İsmail giremesin diye bodyguard Bahadır’ı işe alan Ozan, mahalleliyi ve kendini İsmail’in bedavacılığından kurtarabilecek mi? Mahalle esnafına dadanan mafyalar Cemil ve Mesut ile Yalayut İsmail arasında ne gibi olaylar yaşanacak?

İbret Saat’i programında plazada çalışmaya başlayan Mehtap ve iş arkadaşları konuk oluyor. Peri masalı gibi başlayan hikayede plaza arkadaşları Mehtap’ı hangi kötü yollara düşürecek?

Sosyal medya haberleriyle komplo teorisyenliğinde uzmanlaşan ve fikir ayrılığına düşüp birbirine küsen Mesut ve Bilal’i, ailenin büyüğü Hayati barıştırabilecek mi?

Okuldaki tiyatro kulübüne Tik-Tok senaryoları ile katılmaya çalışan Ozan, Burcu, Feridun ve Bahadır, tiyatro hocası Mesut’u etkileyebilecek mi? Klasik eser Romeo ve Juliet’i öğrenciler nasıl oynayacak ?

Müşterilerinin sürekli aşk hayatlarından bahsetmelerinden sıkılan garson Kudret, taze çift Fikri ve Çiçek’in ilişkilerine dayanabilecek mi? Müzmin yalnızlığından dert yanan Hayati, Yeter ile iletişime geçmenin bir yolunu bulabilecek mi?

Leman ders çalışmaya yanında İsveç’ten gelen yakışıklı Bahadır’ı da getirince neler olacak? Naime, baş başa kaldıklarında kendisine asılan Bahadır’a ne yapacak?

“Akrabalar Yargılıyor” yarışmasında yarışmacılar İsmail, Leman ve Feridun uzaktan akrabaları Cemil, Burcu ve Mehtap’ın yargılamaları karşısında ne cevap verecekler? Akrabalarının gözüne girmeyi kim başaracak?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 17 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Ramo’nun 21. bölüm tanıtımı yayınlandı

Haberimport.com'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haberimport.com'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.