Haberimport.com

Hafize Ana’nın kuzucukları kızı Dudu’ya emanet

Hafize Ana’nın kuzucukları kızı Dudu’ya emanet
02 Nisan 2019 - 1:48

‘Hababam Sınıfı’nın en az öğrencileri kadar meşhur Hafize Anası, ‘Hababam Sınıfı Yeniden’ filminde, 2019 yılında kızıyla beyazperdede olacak! 

Aynı okulun, aynı sınıfında, aynı sıralarda okuyan öğrencilere 2019 yılında zili,  Hülya Duyarı’n canlandırdığı ‘Dudu’ çalacak! Dudu, Adile Naşit’le hafızalara kazınan Hafize Ana’nın kızı olarak, adeta öğrencilerin koruyucu meleği gibi görev başında! 

ONUN CEZASI ANNE TERLİĞİ!

Hababam’ın haylazları Duba Nuri (Sami Aksu), Format Hasan (Fırat Albayram), Racon Faruk (Giray Altınok) , Yakışıklı (Yusuf Çim)  ve Düldül (Hasan Say), Dudu’nun (Hülya Duyar) meşhur anne terliğiyle hizaya geliyor! 

5 Nisan’da vizyona girecek ‘Hababam Sınıfı Yeniden’ filminin yapımcılığını HANN, yönetmenliğini ise Doğa Can Anafarta üstleniyor. 

Filmin Konusu: 

Türkiye’nin en efsanevi sınıfında, eğitim devam ediyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli sınıfta, kuşaklar boyu süren gelenekler de her yıl, ustalara saygısını da unutmadan aynı coşkuyla yerine getiriliyor! 

Bu yılın yeni öğrencileri, hocaları ve birbirinden renkli karakterleriyle Hababam Sınıfı, yeni öğretim yılında büyük bir heyecan içerisinde. Çünkü, Özel Çamlıca Lisesi yeniden karma eğitime geçiyor ve okula yatılı kız öğrenciler geliyor!

Sınıfa yeni gelen kızlar ve Hababam erkekleri arasındaki tatlı rekabet elbette çok eğlenceli anlara da gebe! Kızlar ve erkekler birbirine meydan okurken, elbette her şey süt liman gitmiyor. 

Hababam’ın haylazları Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül, sınıfa yeni katılan kız öğrencilerle beraber önce rakip sonra müttefik olarak eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar!

Hababam Sınıfı Yeniden

Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019