Hakan Altun İlişkiyi Ayakta Tutan Saygıdır

Bu haber 01 Mart 2018 - 18:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her bölümüyle izleyicilerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatan ve kısa sürede hem ekranda hem de dijital ortamda milyonlarca izleyiciye ulaşan Rubato ile “Başka Şarkı” programına bu hafta Hakan Altun konuk olacak.

“Kinimi, egomu ve kıskançlığımı sandığa koyup okyanusa attım!”

Usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato, “Başka Şarkı” programında kendine has yorumu, şarkıları ve canlı performansıyla Hakan Altun’u ağırladı.

Hakan Altun, programda kendi hakkında da özel açıklamalarda bulundu. Maneviyata çok önem verdiğini ve manevi değerlerin önüne hiçbir şeyin geçemeyeceğini söyleyen ünlü şarkıcı, “Ben hayatı çok seviyorum. İnsanları kırmamak üzerine, yalan söylememek üzerine kurulmuş bir hayatım var. Samimiyet karşı tarafa da geçiyor. Eğer samimi olursanız insanlar sizi her halinizle seviyor. Kinimi, egomu ve kıskançlığımı sandığa koyup okyanuslara atmış bir insanım” dedi.

“Dersi kırıp Beşiktaş’ın idmanlarına giderdim!”

Koyu bir Beşiktaş tarafı olan Hakan Altun, programda Beşiktaş ve futbol aşkının nasıl başladığını da anlattı. Ünlü şarkıcı, “Rahmetli babam futbolcu olduğu için futbola çok büyük sevdam oldu. On sene boyunca lisanslı futbol oynadım. Babam çocukluğumdan beri beni maçlara götürüyordu. Dersi kırıp Beşiktaş’ın idmanlarına gidiyordum. Futbol aşkı menfaatsiz bir tutkudur. Futbol izlemek benim için balık tutmak gibi bir şey. Rahatlıyorum” dedi.

“Telefonun Başında’ şarkısını eski kız arkadaşımdan telefon beklerken yazmıştım”

Yazdığı şarkıların ayrı hikayeleri olduğunu belirten Hakan Altun, “Telefonun Başında” şarkısının hikayesini de izleyenlerle paylaştı. Ünlü şarkıcı, “Bu şarkıyı o dönemki sevdalımdan telefon beklerken yazmıştım. Evde oturuyordum. Kız arkadaşımla küsmüş ve 25 gündür konuşmuyorduk. Klavyenin başındayım, cep telefonum da karşı koltuktaydı. Birden cep telefonuma mesaj geldi. Mesaj arkadaşımdan gelmiş ve beni halı saha maçına çağırıyor. Ben de kız arkadaşımdan ‘mesaj gelecek mi, arayacak mı?’ diye telefona sürekli bakıyorudm. Onun üzerine ben de bu şarkıyı yazdım. Çünkü telefonun başında çaresiz bekleyenler çok oluyor. Bunu hissederek yazmıştım” sözleriyle şarkısının duygusal hikayesini paylaştı.

“İlişkiyi ayakta tutan saygıdır!”

Aşk şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Hakan Altun, gençlere aşk hakkında da tavsiyelerde bulundu. Ünlü şarkıcı, “İlişkide saygı çok önemli. Önemli olan ayrılık noktasına gelmemek. İlişkide saygı biterse büyük sıkıntı oluşuyor. Buradan tüm gençlere tavsiyem aşk konusunda saygıyı kaybetmemeleri. Bana göre mutluluğu ayakta tutan saygıdır” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.