Hakan Taşıyan'dan Sessiz Sedasız Dönüş

Bu haber 23 Ocak 2018 - 14:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Arabesk Müziğin sevilen isimlerinden Hakan Taşıyan, 6 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerin karşısında… King Music etiketi ile piyasaya çıkan albüm ‘Sessiz Sedasız Dönüş’ ismini taşıyor.

Toplamda 9 şarkıdan oluşan albümde Mehmet Ali Öç, Taner Solak, Ali Tekintüre, Mustafa Yaşamış, Vural Şahin, Tarık Ağansoy, Fethi Demir, Yusuf Bulut ve Ahmet Demir gibi birbirinden değerli müzik adamlarının eserleri yer almakta. Albümün aranjeleri ise Tarık Ağansoy, Göksun Çavdar, Ceyhun Çelik ve Fethi Karaduman gibi başarılı müzisyenlerin imzasını taşıyor.

18 Ocak’ta piyasaya çıkan ‘Sessiz Sedasız Dönüş’ albümünün ilk video klibi ise albümün ismini taşıyan ‘Sessiz Sedasız’ şarkısına çekildi.

Uzun bir aradan sonra sevenleri ile buluşmanın heyecanınını yaşayan Hakan Taşıyan ‘Yeni şarkılar, güzel şarkılar bulmak zor. Bende güzel şarkılar bulmayı bekledim. Belki de nasip bugünlereymiş. Sevenlerimi özledim. Onlar için güzel şarkılar seçtim. Albümde uzun hava, türkü, arabesk her şey var. Artık yeni şarkılarımla gönüllerdeki yerimi tazelemek istiyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.