Huawei X22 set üstü kutusu'na Tasarım Oscarı

Bu haber 15 Şubat 2018 - 23:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Huawei’nin X22 set üstü kutusu, IF en iyi tasarım ödüllerinden birini kazandı. Dünyaca ünlü IF tasarım ödülleri “Tasarım Oscarları” olarak biliniyor. Huawei set üstü kutusu tasarımda minimalizm , sade tasarım ve altın oran bölümlemesi üzerine odaklandı. Cihaz 54 ülkeden 6 bin 400 adayla yarıştı.

Huawei’nin kendi geliştirdiği dört çekirdekli 64-bit Hisilicon yonga setini kullanan X22 ürünü, sürükleyici bir 4K UHD film izleme deneyimi, en üst seviyede etkileşim, 3D oyunlar ve 360 derecelik bir panoramik video sunuyor. Tasarım, set üstü kutusunun taban alanını geleneksel melez Set Top Box’a (STB) kıyasla yüzde 25 oranında azaltıyor.

Benzersiz tasarım

Sade tasarımı ve kavisli yüzeye sahip olan ürün, son derece ince bir görünüm sağlıyor. Ürünün Kızılötesi sensörü, parlak orta çerçevenin altına bulunuyor ve STB’ye düzgün, tek parça bir görünüm kazandırıyor. Ön yüzey ve alt gövdedeki “Altın Oran Bölümlemesi” sayesinde X22’nin kontrast oluşturan mat ve parlak dekoratif kaplaması, Golf dokusu sayesinde çizilmeye karşı dayanıklılık sunuyor. Ürün, her türlü iç mekana uyum sağlıyor.

1953 yılında verilmeye başlanan iF tasarım ödülü, en saygın uluslararası endüstri tasarımı ödüllerinden biridir

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.