İdo Tatlıses Beğendiğim Her Tarzı Seslendiririm

Bu haber 06 Nisan 2018 - 12:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Onur Kırış’ın sunduğu, Kral Pop TV ve Kral Pop Radyo’da yayınlanan “20 Dakika” programı bu hafta İdo Tatlıses’i ağırladı. Oldukça keyifli geçen sohbette İdo Tatlıses, yeni şarkısı ve kariyeriyle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu.

“18 yaşımdan sonra herşey değişti”

Çocukluk yıllarını anlatarak sohbete başlayan İdo Tatlıses, çok güzel bir çocukluk geçirdiğini söyledi. İdo Tatlıses, “Allah annem ve babamdan razı olsun. İstediğim her şey abartılmadan oldu. 18 yaşımdan sonra artık bir birey olmak istiyordum ve kendim para kazanmam lazımdı. 18 yaşımdan sonra her şey değişti” dedi. Babası İbrahim Tatlıses’ten dolayı hep müzikle iç içe olduğunu anlatan İdo Tatlıses, yurtdışında aldığı eğitim ve yeteneğiyle de bunu birleştirince müzik kariyeri konusunda hızlı adımlarla ilerlediğini söyledi.

“Beğendiğim her tarzı seslendiririm”

İdo Tatlıses, eğitimini tamamlayıp Türkiye’ye döndüğü zaman sözü, müziği ve aranjesi kendisine ait şarkılar çıkarmak istediğini ve bu şarkıları “no name” isimlerin okumasını istediğini anlattı. Tatlıses, “Ama okuyanlar da kendi tarzlarında okudular ve bu da benim içime sinmedi. Sonra zaten ben kendim okumaya karar verdim. Bu yola ‘Sonsuz Teşekkürler’le çıktık ve bu şarkı da umduğumu buldum, çok sevildi” dedi.

Programda kendi müzik tarzı hakkında da konuşan İdo Tatlıses, “Kendi tarzım için; ‘Şöyle bir tarzım var’ diyemem. Ama yakışacağını düşündüğüm, hoşuma giden bütün şarkıları okumaya çalışıyorum” dedi.

“Yasemin ile birbirimizi çok iyi anlıyoruz”

Yasemin Şefkatli ile mutlu bir birliktelik yaşayan İdo Tatlıses, ilişkisi hakkında da özel açıklamalarda bulundu. Tatlıses, “ Güzel giden, mutlu bir ilişkim var. Ben Yasemin’i çok iyi anlıyorum, o da beni çok iyi anlıyor. Her şeyden önce çok iyi anlaşan arkadaşız” dedi. Her ilişkide tartışmaların olabileceğini söyleyen İdo Tatlıses, “ Tartışma, ilişkinin içinde olması gereken bir şey diye düşünüyorum. Herkes aynı doğmuyor. Herkesin hissi, herkesin kararı bir olmuyor O yüzden birbirini anlamak gerekiyor. Biz birbirimizi çok iyi anlıyoruz. İnşallah bu böyle güzel bir şekilde devam eder” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.