Haberimport.com

İzmir Arena’da Sıla ve Gökhan Tepe rüzgarı esti

İzmir Arena’da Sıla ve Gökhan Tepe rüzgarı esti
05 Eylül 2019 - 10:06

Bir döneme damgasını vuran gazino kültürünü geleneksel ritüelleriyle günümüze taşıyan Yeni Bi’ Fest 6. yılında İzmir Arena’yı Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosuna dönüştürdü. Sıla ve Gökhan Tepe, İzmir Arena’da eşsiz Körfez manzarası eşliğinde, en sevilen repertuarlarıyla İzmirlilere muhteşem bir gece yaşattı. Müzik, meze ve muhabbet dolu geceye ilgi büyük oldu.

Müzik ve muhabbet ile şenlenen sofralarıyla, klasikleşmiş gazino düzeni ve lezzetli menüsüyle, özlenen gazino kültürünü yeniden yaşatan Yeni Bi’ Fest, 4 Eylül akşamı İzmir’e 60 ve 70’li yılların fuar gazinolarının unutulmaz tadını getirdi. Müzik, meze ve muhabbet dolu geceye İzmirliler büyük ilgi gösterdi.

İzmir Arena’yı Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosuna dönüştüren gecede özel orkestrası ve repertuarıyla hayranlarına farklı bir gazino deneyimi yaşatan Sıla, dünden bugüne hit olmuş şarkıları İzmirliler için seslendirdi.

Yorumcu kimliğinin yanı sıra yaptığı bestelerle de adından söz ettiren Gökhan Tepe, kendi seslendirdiği parçalarının yanında Dem’li Şarkılar adını verdiği 70 ve 80’li yıllara damgasını vuran sanat müziği eserleriyle de İzmirlileri coşturdu.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz