İzmir, Uluslararası Turizm Fuarında tanıtıldı

Bu haber 17 Şubat 2018 - 5:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BIT – Uluslararası Turizm Fuarına, İzmir’den İzmir Kalkınma Ajansı, İzmir Ticaret Odası ve Konak Belediye’si katılım sağladı. Türkiye standında yer alan İzmir bölümünde, profesyonel ziyaretçilere İzmir’in turizm olanakları hakkında bilgi verildi.

İzmir Kalkınma Ajansı Tanıtım ve Dış İlişkiler Birim Başkanı Nazlı Kayı “İzmir’i dünyanın dört bir yanından gelen turizm profesyonellerine anlattık. Bu sene fuarda İzmir’e yoğun bir ilgi vardı; bu, 2018 yılının iyi geçeceği yönünde sinyaller veriyor. Sektör açısından umut vadeden bir yıl olacağını düşünüyorum. Fuarlara katılım destinasyon pazarlamasının önemli araçlarından birisi. Paydaşlarımızla birlikte İzmir’in bütünsel tanıtımını yapmaya çalışıyoruz. Fuarlara katılım sağlamak da bu tanıtımın bir parçası; o yüzden sektörle birlikte turizm fuarlarına katılım sağlayıp İzmir’in tanıtımını yapmayı önemsiyoruz” dedi. 

Bu yıl 79 farklı ülkeden 46.000 turizm sektörü, devlet ve uluslararası basın temsilcisinin birbirleriyle bağlantı sağlamak, anlaşma yapmak ve sektördeki gelişmeleri keşfetmek amacıyla katıldığı fuar bu sene 36. kez düzenlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.