Jamie Cullum Akbank Caz Festivalinde sahneye çıkacak

Bu haber 14 Haziran 2018 - 6:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali’nin 28. si bu yıl 17-28 Ekim tarihleri arasında birçok yerli ve yabancı sanatçının katılımıyla gerçekleşecek. Her yıl binlerce müzikseveri cazın farklı renkleriyle buluşturan Akbank Caz Festivali, 28. yılında da birbirinden özel performanslara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 28. Akbank Caz Festivali

28 Ekim’de Volkswagen Arena’da İngiliz caz sahnesinin gelmiş geçmiş en başarılı sanatçılarından Jamie Cullum’ı ağırlayacak.

Organizasyonu ve içerik programlaması Pozitif işbirliğiyle gerçekleştirilen 28. Akbank Caz Festivali’nde eşsiz hikayeler ören piyanosu ve başarılı repertuarıyla Jamie Cullum, sonbaharda müzikseverlere renkli bir sahne sunacak.

Jamie Cullum, pek çok kez platin mertebesine erişen Twentysomething albümüyle, 15 yıl önce ilk çıkışını yaptığı günden bu yana, sarsılmaz bir tutarlılıkla başarı hikayesini yazmaya devam ediyor. Caz dokunuşlu vokalleri, cazı pop ve rock ile iç içe geçirerek türler arası sınırları erittiği kendine has çok yönlülüğü, şarkı sözü yazarlığı ve bestecilik yeteneği ona dünya çapında tartışmasız bir başarı kazandırdı. Grammy, Golden Globe, Brit, Sony Radio gibi önemli ödüllerde adaylıklar ve birincilikler elde etti.

Jamie Cullum konserinin erken dönem avantajlı biletleri 12 Haziran 2018 tarihinden itibaren Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com’da satışa sunulacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.