Haberimport.com

Jet Sosyete ekibi dijitaldeki başarılarını kutladı

Jet Sosyete ekibi dijitaldeki başarılarını kutladı
29 Kasım 2019 - 0:41

Geçtiğimiz ay puhutv.com’da 3.sezonuna başlayan BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete, 5 milyonu aşkın izlenme rakamlarıyla başarısını sürdürüyor.

29 Kasım’da 3. sezon 8. bölümü yayınlanacak Jet Sosyete, dijitalde 50 dakikalık bölümleri ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor

Jet Sosyete Kutlama Gecesi’nde tüm ekip bir araya geldi!

Bu özel geceye Jet Sosyete kadrosundan Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin katılırken, dizinin üçüncü sezonunda konuk oyuncu olarak yer alan Serkan Keskin ile Kaan Sekban ve Jet Sosyete’nin geçen sezonunda yer alan Çağlar Çorumlu da organizasyonda boy gösterdi. Sanat, televizyon ve cemiyet dünyasından pek çok isim de gecede bir araya geldi. Organizasyonda DJ Uğurcan Kaya’nın performansı ve müzisyen Emre Günay‘nin timpani şovu katılımcılardan tam not aldı.

Jet Sosyete ile puhutv, İstanbul’un dünyaya yeni açılan kapısı Galataport’ta!

Gece puhutv ev sahipliğinde, Galataport Istanbul Tanıtım Ofisi’nde gerçekleşti. Istanbul’un tarihi liman sahasinin en eski binasi olan, yapimi 1907-1911 arasinda tamamlanan Paket Postanesi’nde yer alan Galataport Tanıtım Ofisi, Mart ayından bu yana pek çok etkinlige ev sahipliği yapmaya başladı. Kültür- sanattan gastronomiye, turizmden alışverişe kadar pek çok fonksiyon ile şehrin kalbinin atacaği Galataport İstanbul, 2020’nin ikinci ceyreğinde ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz