Haberimport.com

Koray Avcı seslendirdiği türkülerle kulakların pasını sildi

Koray Avcı seslendirdiği türkülerle kulakların pasını sildi
22 Ekim 2018 - 0:56

Türk Müziğinin sevilen seslerinden Koray Avcı, Jolly Joker Vadistanbul’da sahne aldı. Avcı repertuvarı ile dinleyicileri kendine hayran bırakırken, kendisine özgü yorumu ile seslendirdiği türkülerle de kulakların pasını sildi.

Koray Avcı “Aşk Sana Benzer” şarkısı ile hayranlarını selamladı. Şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden yüzlerce müzikseveri sık sık alkışlayan Koray Avcı, ”Sizi alkışlamaktan şarkı söyleyemiyorum.” dinleyicilerine teşekkür etti.

Sahnesinin ikinci yarısında şarkı aralarında zaman zaman mekanı dolduran sevenleri ile sohbette eden Koray Avcı “Ben resim okuyacaktım. Ama babam mühendis olacaksın dedi. Ben de gittim fizik mühendisliği okudum. Şimdi şarkı söylüyorum. Biliyorum tezat bir durum ama müziği ve şarkı söylemeyi çok seviyorum.” ifadelerini kullandı. İkinci yarıda seslendirdiği Neşet Ertaş türküleri ile büyük beğeni toplayan başarılı sanatçı; ”Bu topraklar bir Neşet vermiş bize, sonra o Neşet’e gam vermiş, keder vermiş… O Neşet’te o gamı kederi almış türkü eylemiş. Mekanın cennet olsun Neşet Ustam. Yerin asla dolmayacak.” sözleriyle de konser alanında büyük bir alkış tufanı koparıp Neşet Ertaş’ı sahnesinde saygı ile andı