Küçüklere Büyük Eğlence Uçurtma Şenliği

Bu haber 18 Nisan 2018 - 20:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Açıldığı ilk günden beri çocuklar için düzenlediği hem eğlenceli hem de yaratıcı etkinliklerle fark yaratan Ege Perla, 23 Nisan’da tüm çocukları Ege Perla Uçurtma Şenliği’nde bir araya getiriyor.Tüm gün sürecek etkinlikte birbirinden renkli uçurtmaları kendi beğeni ve zevklerine göre renklendirecek olan çocuklar, Ege Perla’da tam bir bayram coşkusu yaşayacak.

Uçurtmalar çeşit çeşit renk ve şekilleriyle gökyüzünde salınırken, aynı zamanda çocukların uçsuz bucaksız hayal dünyalarında bir gezinti yaparlar. Miniklerin bu duyguyu yeniden yaşamaları için Ege Perla, 23 Nisan’da çocuklar için özel bir etkinlik düzenliyor. Çocukların yaşıtlarıyla kaynaştığı ve birlikte hayal güçlerini geliştirebilecekleri bu özel etkinlikte çocuklar, uçurtmalarını kendi elleriyle renklendirerek, hayallerindeki uçurtmayı hayata geçirecekler. Sonrasında, çocukların umut dolu dünyasını temsil eden bu uçurtmaları hep birlikte uçurma keyfini sürecekler.

23 Nisan gününe özel hazırlanan eğlenceli programda uçurtma dışında pek çok yan etkinlik de çocukların eğlencesine ortak olacak. Balon modelleme, yüz boyama köşesi, patlamış mısır arabası çocukları bekleyen diğer eğlence noktalarından sadece birkaçı… 12.00-18:00 saatleri arasında uzman eğitmenler eşliğinde sürecek olan etkinliğin en can alıcı noktası ise hiç şüphesiz uçurtmaları uçurma anı olacak. Ege Perla parkında çocukların eğitmenler ve aileleriyle birlikte uçurtmalarını uçurma fırsatı bulacakları renkli bir gün sizi bekliyor.

Çocuklarınızın renkli dünyasını uçurtmaların özgürlüğü ile beslemek ve yaşıtlarıyla kaynaşmasına fırsat sunmak için Ege Perla’da düzenlenecek olan Ege Perla Uçurtma Şenliği etkinliğini şimdiden ajandanıza not edin!

Tarih: 23 Nisan- Pazartesi

Yer:Ege Perla

Saat: 12:00- 18:00

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.