Lenovo Smart Display ve New Glass C220 Akıllı Gözlük Tanıtıldı

Bu haber 15 Ocak 2018 - 11:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Lenovo Las Vegas’ta CES 2018 Fuarı’nda, Lenovo C220 Akıllı Gözlüğünü ve Google Assistant teknolojili Lenovo Smart Display ürünlerini tanıttı. Lenovo C220 Akıllı Gözlük yapay zeka teknolojisi kullanarak gerçek nesneleri tanıyor. Bu 60 gram hafiflikteki cihaz Android işletim sistemi ile çalışıyor. Gözlüğü taktığınızda bir gözünüzle artırılmış gerçekliği deneyimlerken diğeriyle etraftaki gerçek dünyayı izleyebiliyorsunuz.

New Glass C220, görüş alanınızdaki bilgileri toplamaktan onarım için adım adım öneriler sunmaya, talimat vermekten, bozuk ekipmanı tanımlamaya kadar bir çok değişik alanda kullanılabiliyor ve üstelik tüm bunları ellerinizi hiç kullanmadan yapabiliyorsunuz.

Lenovo Smart Display ile Güne Akıllı Başlayın ve Akıllı Bitirin

Google Assistant teknolojili Lenovo Smart Display, evde teknoloji kullanımını daha rahat ve kullanımı kolay hale getiriyor. Sesinizle veya dokunuşunuzla kontrol edilebilen bu cihazı aydınlatmadan ısıtmaya kadar tüm akıllı ev cihazlarınızın komuta merkezi haline getirmeniz mümkün. 8 inç veya 10 inçlik ekran modeline sahip olan Lenovo Smart Display, Qualcomm® Home Hub Platform ile destekleniyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.