Levi's Altered Koleksiyonu görücüye çıkardı

Bu haber 01 Ağustos 2017 - 2:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Altered Koleksiyonu’nda denimseverlerin en çok tercih ettiği kıyafetlerin üzerinde çalışıldı. Yamalar, kıvrımlı dikişler ve kapatılmış para cepleri gibi ayrıntılarla kişiselleştirilmiş eşsiz parçalar ortaya çıktı.

Levi’s® tasarım ekibinden Jonathan Cheung, yeni koleksiyonla ilgili yaptığı açıklamada “Altered” fikri üzerinde oynamak istediklerini çünkü insanların sahip oldukları Levi’s®ürünlerinde sık sık değişiklik yaptıklarını belirtti. Cheung, “Marka tutkunları, jean’lerini kişiselleştiriyor, değiştiriyor ve kendilerine özgü bir hale getiriyor. Altered bizim için değişim anlamına geliyor ama aynı zamanda alternatif ve farklı olma anlamı da var” dedi.

Erkek koleksiyonunda, ikonik Trucker’a yeni parçalar ve denimin çeşitli tonlarını içeren dokunuşlar yapıldı. Trucker’lar aynı zamanda benzersiz “vintage” kumaşının özelliklerine de sahip. Yeni koleksiyon için 501® ve 511™ jean’ler söküldü, tekrar bir araya getirildi ve uçları sökük bırakıldı.

Kadın koleksiyonunda 711, 721 ve 501® Skinny ele alındı. Tüm tasarım detayları kişiselleştirme süreci dikkate alınarak uygulandı. Kıvrılmış dikişler, kapatılmış para cepleri, yamalar, soluk siyahlar ve boyanmış indigolar kadın koleksiyonunda öne çıkıyor.

Sonbahar 2017 Levi’s® Altered Koleksiyonu, Levi’s® hayranlarının kendi ürünlerini kişiselleştirmelerinden yola çıkılarak tasarlandı ve en beğenilen ikonik ürünlere ince dokunuşlar yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.