Haberimport.com

Lexus’un Dünyayı Kurtaran RC F Modeli Büyük İlgi Gördü

Lexus’un Dünyayı Kurtaran RC F Modeli Büyük İlgi Gördü
22 Haziran 2019 - 8:40

Sadece bir otomobil değil bir yaşam tarzı markası olan Lexus, geçtiğimiz hafta tüm dünyada vizyona giren “Men in Black: International” filminde, Lexus QZ 618 Galaktik Jeti ile sinemaseverleri ve otomobil tutkunlarını büyülemeyi başardı.

Sadece bir düğmeyle Lexus RC F Sportcoupe’den bir uçan araca dönüşen otomobil, insanlar ve uzaylılar arasında yaşanan yüksek hızdaki kovalama sahnelerinde, evreni tehdit eden düşmanlara karşı ajanların tercihi oldu.

“Men in Black” filminde ajanların resmi aracı olan Lexus, heyecan verici sahnelerin başrolünde yer aldı. Lexus RC F coupe modeli, uzaylıların teknolojisiyle mücadele edebilecek şekilde farklı özelliklerle de donatıldı. 

Dünyayı her zaman kötülüklerden koruyan Men in Black, yeni macerasında şu ana kadarki en büyük global tehditle mücadele ediyor ve Lexus’un geleceğini temsil eden bu özel araç, ışık hızına ulaşmasıyla birlikte uzaylılarla savaşacak bir makineye dönüşüyor.Bu heyecan verici Men in Black serisinde,Lexus’un tasarım diliyle tasarlanan Jet’in yanı sıra Lexus RX Hybrid ve Lexus LX SUV modelleri de görülüyor

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz