Mustafa Sandal ve Emina'dan üzücü haber

Bu haber 18 Şubat 2018 - 21:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın 9 yıllık eşi Emina Sandal’dan ayrılacağı konuşuluyordu. İkili ortak açıklama yapıp iddiaları doğruladı.

“BOŞANACAĞIMIZ DOĞRUDUR”

Mustafa-Emina Sandal çiftinin açıklamaları şöyleydi: “Dünkü ortak açıklamalarımızda da belirttiğimiz üzere boşanma sürecinde olduğumuz doğrudur ve yakında evlilik birliğimizi medenice sonlandıracağız. Bundan sonra hayatımıza iki yakın dost ve “Yaman ile Yavuz’un anne-babası” olarak devam edeceğiz.”

AYRILMALARININ NEDENİ ARALARINDAKİ AŞKIN BİTMESİ

İkili açıklamalarına şöyle devam etti: “Biz bu süreci çocuklarımıza zarar gelmeyecek şekilde ve bir anne-babaya yakışır biçimde atlatacağız. 14 yıllık birlikteliğimiz boyunca aşk, sevgi ve saygıyla birbirimize sadakat içinde evliliğimizi yaşadık. Bu ayrılığın tek sebebi maalesef aramızdaki aşkın zamanla tükenmesidir. Başka ikinci bir sebebi yoktur, hiçbir zaman da olmamıştır. Özellikle belirtmek isteriz ki, birbirimize olan sevgi ve saygımız sonsuza dek bakidir ve öyle de kalacaktır. Biz bugüne kadar aile kurumuna saygıyla yaklaştık, bu süreç boyunca aynı saygıyı sizlerden de rica ediyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.