Nessi Gomes Konser için Türkiye'ye geliyor

Bu haber 03 Mayıs 2018 - 6:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hayranlarının topladığı 50 bin dolar sayesinde 1 Giant Leap’ten Duncan Bridgeman’la “ağır ateşte pişirdikleri” çıkış albümü “Diamonds & Demons” ile İngiltere’de ve dünya çapında ses getiren Nessi Gomes 16-20 Mayıs tarihleri arasında 2 konser ve 2 atölye için İstanbul’da olacak. 2017’de başladığı dünya turunun bir parçası olarak ülkemizi ziyaret edecek Portekiz kökenli İngiliz sanatçı, albümün ilk çıktığı zamanlarda bile İstanbul’da şarkılarını dinleyen sevenleriyle buluşmak için sabırsızlandığını ifade ediyor.

16 Mayıs Çarşamba akşamı Kadıköy All Saints Moda Kilisesi’nde, 18 Mayıs Cuma akşamı ise Karaköy Suma Han’da sahne alacak sanatçı, 17 Mayıs Perşembe akşamı ise Joint Idea Kanyon’un davetlisi olarak Vokal Deneyimi Atölyesi düzenleyecek. Sanatçı, hafta sonunda ise kendine has teknikleriyle özel bir ses atölyesi daha gerçekleştirecek.

Kanal Adaları’ndan Guernsey’de Portekiz göçmeni bir aileye doğan Nessi Gomes, insan doğasını, çelişkilerini ve ruhunu ele alarak karanlığın ve aydınlığın hikayelerini anlattığı Diamonds & Demonsalbümünü yayınladıktan yalnızca iki ay sonra, Birleşik Krallık’ta En İyi Bağımsız Kadın Şarkıcı 2016 ödülüne layık görüldü.

Union Chapel ve Glastonbury Festivali gibi önemli sahnelerde sarkılarını paylaşma şansı yakalayan Gomes, 2017’nin büyük bir kısmını Kuzey Amerika turnesiyle geçirdi ve turnesinin son durağı Toronto’daki konserini canlı kaydedip yayınladı. Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika’da gittikleri şehirlerde çeşitli atölye ve arınma çalışmaları da düzenleyen Nessi için bu İstanbul seferi ayrı bir önem taşıyor; çünkü sanatçının en çok dinlendiği şehirler arasında, İstanbul her zaman ön sıralarda yer alıyor.

Nessi Gomes’in konser biletleri Mobilet’te 80 TL’ye, Joint Idea’daki Vokal Deneyimi Atölyesinin biletleri ise 250 TL’ye Biletix’te satışa çıktı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.