Nil karaibrahimgil hayranlarıyla buluştu

Bu haber 09 Haziran 2018 - 16:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ünlü şarkıcı, söz yazarı, müzisyen ve reklamcı Nil Karaibrahimgil yeni çıkan “Nil’e Hayat Dersleri” kitabının tanıtım ve imza günü için Agora Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu.

İmza Sırasında Uzun Kuyruklar Oluştu

8 Haziran Cuma günü saat 14:00’ de, Agora Alışveriş Merkezi D&R mağazası önünde D&R işbirliği ile yapılan imza gününe İzmirlilerin ilgisi görülmeye değerdi. Hayranlarıyla bir araya gelip bol bol imza veren Nil Karaibrahimgil sevenleriyle hatıra fotoğrafları da çektirdi. Hayranı oldukları sevilen şarkıcı ve yazar ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan ziyaretçiler, Nil Karaibrahimgil ile bol bol sohbet edip, yeni kitabını imzalattılar. Fonda çalan Nil Karaibrahimgil şarkıları eşliğinde, şarkıcı ve yazar ile fotoğraflar da çektiren Agora ziyaretçileri karne gününün heyecanını çocukları ve sevilen şarkıcı ile birlikte sevinçle geçirdiler.

Karne Heyecanı Agora’da

Karnesini alan çocuklar koca bir yılın yorgunluğu atmak için Agora Alışveriş Merkezi’ni ziyaret ettiler. Yüzlerce çocuğun karnesi ile geldiği Agora’da eğlence merkezi ve sinemada uzun kuyruklar oluştu. Karnesi ile gelen miniklere sürpriz hediyeler verildiği Agora Eğlence Merkezi’nde ise hediyeleri alan çocuklar aileleri ile doyasıya eğlenme fırsatı buldular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.