Haberimport.com

Nokia 4.2 tanıtıldı

Nokia 4.2 tanıtıldı
26 Şubat 2019 - 1:36

Nokia 4.2, erişilebilir bir fiyatla en yeni akıllı telefon inovasyonlarını sunmak üzere tasarlandı. Şık, oyulmuş cam tasarımıyla tam ekrana sahip bu cihaz, çift arka kamerası, yapay zeka inovasyonu, yeni nesil Qualcomm Snapdragon yonga seti ve en güncel Android 9 Pie desteğiyle yalnızca güzel bir dış görünüşe sahip olmakla kalmayıp harika özellikler de sunuyor.

Google Assistant düğmesine öncülük eden Nokia 4.2, akıllı telefonunuzu kullanma şeklinizi kökten değiştiriyor.Yardım almak üzere Google Assistant’a erişmek için düğmeye bir kez, Assistant’tan akıllı öneriler ve kişiye özel bilgilerle gününüzün görsel bir anlık görüntüsünü almak için iki kez, walkie-talkie modunu etkinleştirmek ve uzun cümlelerden oluşan sorgularda siz düğmeyi bırakana kadar Google Assistant’ın sizi dinlemesini sağlamak içinse uzun basmanız yeterli.

Nokia 4.2’ın kompakt boyutu ve “selfie çentiği” olan çerçevesiz ekran tasarımı, akıllı telefonun sadece 8,4 mm kalınlığında tek elle kullanılabilecek kadar ince olmasını sağlıyor.

4.2 ayrıca, etkileyici anıları yakalayabilen derinlik sensörlü çift arka kamerasıyla çoklu kamera görüntülemesi gibi en iyi görüntüleme özelliklerini daha önce görülmemiş bir fiyatla sunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.