Haberimport.com

Nokia 9 PureView tanıtıldı

Nokia 9 PureView tanıtıldı
26 Şubat 2019 - 3:17

Nokia 9 PureView’ın arkasındaki ZEISS Optik teknolojisine sahip dünyanın ilk beşli kamera sistemi, doğru canlı renklere sahip görüntüler için iki renkli sensöründen ve üç tek renk sensörden oluşuyor. Bu sensörler birlikte çalıştığında bir akıllı telefondaki tek bir standart sensörün 10 katı kadar ışığı toplayabiliyor.

Her lens, fotoğrafçılık tutkunlarına hem güneş ışığı hem de koyu gölgelerin olduğu alanlarda olağanüstü ayrıntı ve aynı zamanda inanılmaz bir dokuyla birlikte geniş bir dinamik aralık sunmak için ışık ve derinlik verilerini toplamak üzere uyumlu bir şekilde çalışıyor. Özel olarak tasarlanmış bir yonga setiyle desteklenen Nokia 9 PureView, güncellenmiş Pro Camera kullanıcı arayüzü, Adobe Photoshop Lightroom, doğal siyah beyaz veya hızlandırılmış çekim gibi eşsiz çekim modları ve gelişmiş yapay zeka aracılığıyla görüntüleriniz üzerinde benzeri olmayan bir kontrolle akıllı telefon fotoğrafçılığının geleceğine bir bakış atmanızı sağlıyor.

Nokia 9 PureView, gelişmiş Qualcomm Snapdragon yonga seti teknolojisi, 2 pOLED “PureDisplay” ekran, entegre Qi Wireless şarj ve ekran altı parmak izi sensörüyle kusursuz görünümüyle bir akıllı telefondaki en iyi deneyimi sunuyor. Bir Nokia akıllı telefondan beklediğiniz ince tasarımı ortaya koyan kusursuz bir görünüm için kamera çıkıntısı bulunmuyor. Ayrıca, hem öndeki hem de arkadaki Corning Gorilla Glass 5 sayesinde Nokia 9 PureView’ın gerçek hayatın zorluk ve aksiliklerinin üstesinden geleceğinden emin olabilirsiniz.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz