Ölümlü Dünya yeniden vizyona giriyor

Bu haber 09 Mayıs 2018 - 3:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yapımcılığını Taff’ın üstlendiği, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı komedi ve aksiyon filmi “Ölümlü Dünya” yoğun istek üzerine 11 Mayıs’ta yeniden vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Ali Atay’ın, senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel’in kaleme aldığı sezonun en başarılı filmlerinden olan ‘Ölümlü Dünya’ kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için seyircisiyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

SORGU SAHNESİ ÇOK SES GETİRDİ

Vizyonda olduğu dönemde seyircilerin büyük beğenisini toplayan filmin, sorgu sahnesi çok ses getirdi.

Mermer Ailesi’nin kuşaklar boyunca çalıştığı teşkilata ters düşmesiyle yaşanan birbirinden komik olayları konu alan filmin çok konuşulan sorgu sahnesi paylaşım rekorları kırmaya devam ediyor.

Ölümlü Dünya’ Hikaye:

‘Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım, Mehmet Özgür

Yapım: TAFF Pictures
Yönetmen: Ali Atay
Senaryo: Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül, Ali Demirel

Müzik: Murat Çekem, Ozan Tügen, Deniz Doğança

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.