Ölümlü Dünya'dan Çok Konuşulacak Aksiyon Sahneleri

Bu haber 22 Ocak 2018 - 13:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı ‘TAFF’ yapımı, yılın iddialı komedi ve aksiyon filmi ‘Ölümlü Dünya’ nefes kesen aksiyon sahneleriyle çok konuşulacak.

‘SAT’ Komandosundan Özel Eğitim Aldılar!

Ölümlü Dünya’da, lokanta işletmeciliğinin yanı sıra nesillerdir köklü bir teşkilatın bünyesinde çalışan Mermer ailesinin Hollywood filmlerini aratmayan aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekecek. Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Meltem Kaplan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür film için yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirdiler. Aksiyon ve çatışma sahnelerine eski bir SAT komandosuyla hazırlanan oyuncular özel olarak atış ve dövüş eğitimi aldılar.

Ölümlü Dünya

Filmin aksiyon sahnelerine büyük bir titizlikle hazırlanan Ölümlü Dünya ekibi, bu sahneleri ilk olarak test çekimler yaparak gerçekleştirdi. Çatışma ve takip sahnelerinde rol alan 45 kişilik dublör ekibi silah kullanma ve dövüş eğitimi aldı. Çekimleri özel izinli mekanlarda gerçekleştirilen ve üç gün fünye hazırlığı yapan yedi kişilik uzman patlayıcı ekibi, filmin sadece bir sahnesi için 300 fünye kullandı.

Yönetmenliğini Ali Atay’ın, senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel’in kaleme aldığı komedi filmi 26 Ocak’ta vizyona giriyor.

Ölümlü Dünya

‘Ölümlü Dünya’ Hikaye

‘Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

Yapım: TAFF Pictures
Vizyon Tarihi: 26 Ocak 2018
Yönetmen: Ali Atay
Senaryo: Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül, Ali Demirel

Müzik: Murat Çekem, Ozan Tügen, Deniz Doğançay

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.