Ölü'n Bizi Ayırana Dek Gençlerle Buluşuyor

Bu haber 20 Mayıs 2018 - 14:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nu, ‘Yalancı Romantik’ dizisinin ardından yıllar sonra yeniden bir araya getiren “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” tiyatro oyunu, 19 Mayıs’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gençlerle buluşuyor. Gergedan Yapım tarafından sahnelenen, konsepti PuCCa’ya, senaryosu Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan iki perdelik kara komedi oyunu “Ölü’n Bizi Ayırana Dek”in yönetmenliğini ise Hakan Yılmaz üstleniyor.

Kapalı Gişe Devam Ediyor

Oynanmaya başladığından bu güne kadar tüm biletleri kapalı gişe oynanan, iki perdelik kara komedi oyunu ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’ 19 Mayıs’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde perdelerini bu kez genç tiyatro severler için açıyor.

Oyunda neler oluyor?

Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Katil kim?

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.