Haberimport.com

Organik Aşk vizyona giriyor

Başrollerini Gizem Karaca Ekmekçi ve Mustafa Mert Koç gibi sevilen oyuncuların paylaştığı Organik Aşk filmi, 14 Eylül’de vizyona girmeye hazırlanıyor.

Organik Aşk vizyona giriyor
05 Eylül 2018 - 0:47

Sihirli Perde, CB Medya ve FOX’un ortak yapımı “Organik Aşk” filminin kamera arkası görüntüleri izleyiciyle buluştu. Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu, senaryosunu Volkan Girgin’in kaleme aldığı, başrollerini Gizem Karaca Ekmekçi ve Mustafa Mert Koç gibi sevilen oyuncuların paylaştığı “Organik Aşk” filmi, 14 Eylül’de vizyona girmeye hazırlanıyor.
Tarık Pabuçcuoğlu, Ruhsal Öcal ve Asuman Dabak gibi usta oyuncuların da rol aldığı “Organik Aşk” filminin çekimleri, Muğla’nın Köyceğiz, Ortaca ve Fethiye ilçelerinde tamamlandı, çekimlerde yerel halk da oyuncu olarak yer aldı. Eğlenceli geçen çekimlerde renkli görüntüler ortaya çıktı, tüm ekip sette keyifli anlar yaşadı.

GİZEM KARACA’YA MUĞLALI KADINLARDAN DESTEK!

Gizem Karaca’ya en büyük destek Muğlalı kadınlardan geldi. Kadınlardan Harmandalı oynamayı ve odun kırmayı öğrenen güzel oyuncu, doğal yaşamı çok sevdiğini belirtirken Mustafa Mert Koç da esprileri ve sıcak tavırlarıyla tüm ekibin neşe kaynağı oldu.

Organik Aşk Filminin konusu:

Organik Aşk, bir Ege köyüne yerleşmek isteyen Bülent’le ailesinin zorla evlendirmeye çalıştığı Esma’nın kesişen yolculuğunu anlatır. Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal’in eseridir. Bülent, Celal’in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir. Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent’e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir.

Bu çıktığı yolculukta başına gelen binbir türlü maceradan sonra, yolda karşılaştığı düğünden kaçan gelin Esma ile aşkı bulurken namus davası için peşlerinde olan abisi Davut ile de ayrıca uğraşırlar. Bülent ve Esma hem hayatlarını geçirecekleri organik köyü, hem de organik aşkı bulmuştur.