Orkun Işıtmak Güldür Güldür Show'a Konuk Oluyor

Bu haber 30 Nisan 2018 - 13:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçlerle yine herkesi kahkahaya boğacak… 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiğinde birbirinden eğlenceli konuklarıyla da geceye damga vuracak. Güldür Güldür Show sahnesine bu hafta Derya Uluğ sevilen şarkıları ile renk katıyor. Youtuber Orkun Işıtmak ise sempatik tavırları ve esprileri ile izleyicileri kahkahaya boğacak. Eğlencenin hiç bitmediği Güldür Güldür Show, Çarşamba akşamı Show TV’de…

Park babalarının parktaki bir günü nasıl geçiyor? İbrahim parkta telefondan maç izleyip kaçamak yapmak isteyince eşi Naime İbrahim’e ne ceza verecek? Parktaki son gününü kutlayan Bilal’in gerçekleştirmek isteği hayalleri neler?

Eve gelen hasta bakıcı İsmail, Hayati ve ailesini birbirine düşürecek! Kadınların İsmail’i bu kadar çekici bulmasının nedeni ne olabilir? Hayati kıskançlığı yüzünden ne gibi zor durumlar yaşayacak?

Sevgilisi Sinem’i arkadaşlarıyla tanıştıracak olan Bilal iki taraf arasında kalacak! Herkesin kendisine yazdığını düşünen Sinem bu durumu ne kadar abartacak?

Yaralıların merhemi, dertlilerin dert ortağı Hayati’nin, “Yaralı Show”daki konukları kimler? Anadolu şairi Fikri, Yaralı Mehtap ve İsmail’in dertleri neler? Program aracılığı ile köyüne yardım yapılmasını isteyen İsmail, derdini Hayati’ye anlatabilecek mi? Yaralı Show’a katılan sürpriz isim Derya Uluğ’un bir derdi var mı?

Youtuber Orkun Işıtmak Güldür Güldür Show’a konuk oluyor! Youtube’da fenomen olmak isteyen İsmailler Orkun Işıtmak’ı kaçırırlarsa ne olur? Orkun Işıtmak’tan aldıkları tavsiyeler fenomen olmalarını sağlayabilecek mi?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 2 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.