Haberimport.com

Otomotivin geleceği İstanbul’da konuşulacak

Otomotivin geleceği İstanbul’da konuşulacak
61 views
09 Eylül 2018 - 15:54

Otomotiv Sektörü’nün önde gelen temsilcileri, 4-5 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek 5.Dünya Otomotiv Konferansı’nda geleceğin otomobillerini ve bu otomobillerin nasıl üretileceğini anlatacak.

Aralarında Almanya, İtalya, İngiltere, Japonya, İspanya, İran, Bulgaristan başta olmak üzere 40’ın üzerinde ülkeden çok sayıda konuğun yer alacağı Konferans, iki gün boyunca 800 katılımcı ve 80’in üzerinde konuşmacı ile gündemi belirleyecek.

Otomotiv sektöründe yaşanan son yenilik ve gelişmeler İstanbul’dan tüm dünyaya duyurulacak. Gelecek yıllarda tüketicilere sunulacak yenilikler, üretim tekniklerindeki değişimlerle belirlenecek yeni üretim rotaları İstanbul’da konuşulacak.

Otonom araçlar, robotik ve yapay zekanın hâkim olduğu üretim modelleri, temiz enerjiyle çalışan araçlarda gelinen son nokta gibi sadece otomotiv sektörünün değil tüketicinin de yakından ilgilendiği konularda son gelişmeler dünya kamuoyu ile paylaşılacak.

Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen ve düzenlendiği günden bu yana Türkiye’nin en etkili otomotiv konferanslarından biri olan Dünya Otomotiv Konferansı WAC 2018, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen marka ve isimlerinin katılımıyla sektörün nabzını tutacak. 4-5 Ekim tarihleri arasında Wyndham Grand Levent’te yapılacak Konferans boyunca otomotiv sektöründeki global dönüşüme yoğunlaşılacak, yerli ve yabancı sektör liderleri global gelişmeleri ve yeni trendleri ele alacak.

Dev dünya markaları katılıyor

Aisin, Anadolu Isuzu, Autoliv, BASF, BMC, BNP Paribas, Borcelik, Borusan Lojistik, BP, Brisa Bridgestone, CMS, Continental, Daimler, EY, Facebook, Farplas, Garanti, Google, Groupe Renault, Hattat Holding, Hyundai, Karsan, Magna, MAN, Maxion Wheels, NIO, Otokar, Ricardo, Siemens, Temsa, Tofas Fiat, VMware, Volkswagen AG gibi dünya devi markaların katılımıyla gerçekleşecek Konferans’ta, bu markalarının yanı sıra sektöre yön veren ana üretici ve tedârikçi firmalar, kamu kuruluşları ve STK’lar bir araya gelecek.

Yerli otomobil, Endüstri 4.0 ve dijitalleşme

Aralarında Almanya, İtalya, İngiltere, Japonya, İspanya, İran, Bulgaristan başta olmak üzere 40’ın üzerinde ülkeden çok sayıda katılım beklenen Konferans’ta, Üretimin Geleceği, Türkiye’nin Ulusal Otomobil Projesi, Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Akıllı Tedarik Zinciri ve Lojistik, Elektrikli Araçlar, Mobilite ve Akıllı Şehirler ile sektöre damgasını vuracak yeni gelişmeler ve iş modelleri tartışılacak.

800 katılımcı ve 80’in üzerinde konuşmacı ile iki gün boyunca otomotiv sektörünün nabzını tutacak etkinlikte çok önemli konuşmacılar da yer alacak. Japonya’nın lider firmalarından NTT DOCOMO Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Takehiro Nakamura, Italya Maserati Endüstri 4.0 Yöneticisi Francesco Alfieri, Almanya Gestion (Valeo Brand) CEO’su Moritz Von Grotthuss ve BMW Grup firması Alphabet’in Yeni Pazarlar Direktörü Rüdiger Ebel, Mercedes Benz Türk CIO’su Gökçe Bezmez, Garanti Bankası Tüketici Finansmanı Direktörü Demet Yavuz, Iran Mammut Khodro Volkswagen Direktörü Nader V. Aghaei, Getaway Kurucusu Edgar Scholler gibi isimler sektördeki en son gelişmeler hakkında bilgiler verecek.

Sektörün öncülerinden Mercedes Benz Türk ve Garanti Bankası’nın Platinum Sponsor olarak yer aldığı zirvede; Icron, Omron, Universal Robotics, Borusan Lojistik gibi lider firmalar da farklı kategorilerde sponsor olarak yer alacaklar.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin