Haberimport.com

Özden Töraydın: Forma her zaman hakedenin

Özden Töraydın: Forma her zaman hakedenin
13 Ocak 2019 - 18:10

Antalya kampını değerlendiren Altay Teknik Direktörü Özden Töraydın, ekibinin sergilediği performanstan mutlu olduğunu, yeni transferlerin takıma adaptasyonunun artmasıyla hedefledikleri notaya kısa sürede geleceklerini söyledi.

Antalya kampı öncesi takip ettikleri oyuncuları hızlı bir şekilde kamp kadrosuna katmayı hedeflediklerini ve bunu büyük ölçüde başardıklarını söyleyen Altay Teknik Direktörü Özden Töraydın, yeni transferlerin mevcut kadroya uyumundan memnun olduğunu belirtti.

FORMA HER ZAMAN HAK EDENİN

Yeni isimlerin adaptasyonunun yükselmesiyle hedefledikleri notaya kısa sürede geleceklerini söyleyen genç teknik adam; ‘‘Yeni oyuncularımızın kamp sürecinde bizle olması büyük bir avantajdı. Oyuncularımızın hırsı ve performansı memnun edici. Altyapımızdan gelen gençlerimiz için de kamp süreci faydalı oldu. Şampiyonlukla kapattığımız son iki sezonda kadro derinliğimiz en büyük avantajımız olmuştu. Kadromuzda herkesin hazır ve istekli olduğunu görmek sevindirici. Ümraniye deplasmanıyla start alacak 2. yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.’’ dedi.

Siyah-Beyazlılar Salı günü Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde topbaşı yapacak. 20 Ocak Pazar günü saat 13:30’da oynanacak Ümraniyespor maçı öncesi Altay’da, Manisa BŞB ile oynanan hazırlık maçında ısınırken belinden sakatlanan Serkan Sözmen dışında eksik bulunmuyor. 

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz