Haberimport.com

Özgün Kalbimin her yeri şarkısıyla dinleyicileriyle buluştu

Özgün Kalbimin her yeri şarkısıyla dinleyicileriyle buluştu
4 views
28 Haziran 2019 - 13:33

Türk Pop müziğinin en sevilen isimlerinden Özgün, sözü ve müziğiMurat Güneş, düzenlemesi ise Ozan Sarıboğa imzalı yepyeni single’ı“KALBİMİN HER YERİ” ile 28 Haziran Cuma günü sevenleriyle buluşacak.Avrupa Müzik markasıyla yayınlanacak çalışmayı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Başarılı sanatçı video klip çekimleri için eşi Nida Uğurlu ile Burak Sesli, yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Küçükkuyu’da bir otelde ve teknede birbirinden farklı planlarla 3 gün süren yoğun bir tempoda çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Koray Erçelebi, drone çekimlerini ise Tolga Doğruer, üstlendi.

“Sadece Arkadaşız”, “Şeytan”,“İstiklal” ve “Aşık” isimli şarkılarıyla uzun süre müzik listelerinin üst sıralarda yer alan şarkılarına bir yenisini ekleyen sanatçı şimdi ise“KALBİMİN HER YERİ” ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor.

Mix&mastering’i Özgür Yurtoğlu’na ait yeni single ritmik, enerji dolu sound’u ve Özgün’ün başarılı yorumuyla 2019 yılının hit’i olmaya hazır.

Özgün’ün yepyeni şarkısı ”KALBİMİN HER YERİ” 28 Haziran tarihinde tüm müzik platformlarında ve radyolarda yerini alacak.