Haberimport.com

PlayStation Classic ücretsiz 20 oyunla geldi

PlayStation Classic ücretsiz 20 oyunla geldi
05 Aralık 2018 - 14:04

Nostalji düşkünü oyun severlerin favorileri arasında olan efsanevi oyun konsolu PlayStation Classic, 24 sene aradan sonra dijital tasarımıyla yeniden piyasaya sürüldü.

Logo, düğme düzeni ve ambalajıyla birlikte orijinal konsol yapısı korunan yeni PlayStation Classic, orijinal versiyonuna göre yüzde 45 daha küçük konsoluyla satışa sunuluyor.

İki adet kablolu kontrol cihazı, TV’ye bağlanabilen HDMI kablosu ve oyunlar arası geçiş yaparken oyunları kaydetmeye olanak sağlayan sanal hafıza kartı ve 1 TB’lık sabit disk kapasitesiyle yeni PlayStation Classic n11.com’da 779 TL’den satışa sunuluyor.

Nostaljik havasını koruyan PlayStation Classic konsolu beraberinde 20 klasik PlayStation oyunu ön yüklü olarak geliyor. Konsolun içinde zamanın en popüler oyunlarından olan Battle Arena Toshinden, Cool Boarders, Destruction Derby, Final Fantasy VII, Grand Theft Auto, Intelligent Qube, Jumping Flash! da dahil olmak üzere toplam 20 adet unutulmaz oyun bulunan konsol n11.com’da avantajlı fiyatıyla 779 TL’den satışa sunuluyor.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz