Haberimport.com

Rehbere kaydetmeden WhatsApp görüşmesi yapılacak

Rehbere kaydetmeden WhatsApp görüşmesi yapılacak
11 Nisan 2019 - 14:48

WhatsApp, son zamanlarda pek çok yeniliği bünyesine kattı. Bununla birlikte son güncelleme, beraberinde bazı yenilikleri daha getirdi. Pek çok kişi için problem sayılabilecek bir durum, yeni güncelleme ile çok daha kolay bir hale geliyor. 

WhatsApp kişileri için gelen güncelleme ekleme ve kontrolü kolaylaştırıyor!

WhatsApp’da yeni bir görüşme başlatabilmek için, öncelikle bu kişiyi rehbere kaydetmenizgerekiyor. Tek bir mesaj için dahi olsa, ilk mesaj için numarayı rehberinize kaydetmek zorundasınız. Bu durum sonucunda rehberiniz gereksiz dolu bir hal alabilir. WhatsApp tarafından yayınlanan yeni güncelleme bu durumu çok daha kolay bir hale getiriyor. Artık uygulama üzerinden direkt olarak numarayla görüşme başlatmanız veya kişinin WhatsApp kullanıp kullanmadığını kontrol etmeniz mümkün olacak!

Yeni özellikle birlikte görüşme başlatabilmek için kişiyi rehbere kaydetmek zorunda olmayacaksınız. Ayrıca WhatsApp kullanıp kullanmadığını öğrenmek istediğiniz kişiyi de, direkt olarak uygulama üzerinden kontrol etme şansına sahip olacaksınız. Yeni özellikten faydalanabilmek için uygulamayı en son sürüme güncellemeniz gerekiyor.