Haberimport.com

SGK’dan Kayıt Dışı istihdam uyarısı

SGK’dan Kayıt Dışı istihdam uyarısı
10 views
22 Eylül 2019 - 22:22

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, kayıt dışı istihdamla ilgili olarak çok ciddi çalışmalar yürüttükleri dile getirerek, “Vatandaşlarımızı kayıt dışı çalışmanın zararları konusunda bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bağlı, geçtiğimiz günlerde Mersin Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde düzenlenen İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. SGK Başkanı Bağlı başkanlığında yapılan toplantı, Adana, Hatay, Osmaniye, Mersin İl Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda il müdürlüklerinde verilen hizmetler, karşılaşılan sorunlar ve sorunların çözüm önerileri görüşüldü. Kayıt dışı istihdamla mücadele konusunda atılacak adımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Her ay bölgesel düzeyde koordinasyon toplantıları yaparak çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduklarını ifade eden Başkan Bağlı, vatandaş memnuniyetini artırmak adına titiz ve özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Başkan Bağlı, kayıt dışı istihdamla ilgili olarak çok ciddi çalışmalar yürüttükleri dile getirerek, “Vatandaşlarımızı kayıt dışı çalışmanın zararları konusunda bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi. Toplantının ardından İl Müdürlüğündeki servisleri gezerek hizmetleri yerinde inceleyen Başkan Bağlı, burada personel ve vatandaşlarla sohbet etti. (BSHA)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin