Haberimport.com

Şiirlerin ismini okuyucular belirleyecek

Şiirlerin ismini okuyucular belirleyecek
10 Eylül 2018 - 20:41

Yönetmen, yazar ve spor yöneticisi olarak tanıdığımız Funda ÖZYURT ARGUN ilk şiir kitabına verdiği bu isimle temel iletişim beklentilerini de sorgulayan bir tavır sergiliyor. Hiç Yayınları tarafından basılan ve 91 şiirin yer aldığı EN EL AŞK serisinin ilki “Sen Duyarsın Sustuklarımı” kitabında birbirinden farklı bakış açılarını ortaya koyan şiirler yer alıyor. Sadece birkaç tanesinin isminin olduğu şiirlerin isimsiz olanları okuyucular tarafından adlandırılacak. Başka bir deyişle okuyucu şiirlerin adını kendisi koyacak!

EN EL AŞK “Dünya’nın ilk interaktif şiir kitabı”. Pek çok ödüllü belgesele ve reklam filmine imza atmış Funda ÖzyurtARGUN’un ilk şiir kitabı.

Şiirlerin sadece birkaç tanesinin ismi var. Diğerleri okuyucular tarafından adlandıracak. Başka bir deyişle okuyucu şiirlerin adını “kendisi koyacak”.Okuyan kişi; şiiri okuduğunda ne hissediyorsa öyle adlandıracak şiiri; kendisi için, kitabı hediye aldığı annesi, babası, arkadaşı ya da sevdiceği için…

*EN EL AŞK“Ben aşkım!” / “Aşktan gayrı değilim”

Aslında bu söylem; Arapça EN EL HAK’tan yola çıkarak oluşmuş. EN EL AŞK, Funda Özyurt ARGUN’un şiir kitaplarının genel adı. Yani sonraki şiir kitapları da EN EL AŞK üst başlığını (markasını) taşıyor olacak. EN EL AŞK serisinin ilk kitabı “Sen Duyarsın Sustuklarımı”… Sıradaki de “5 kala” (Sevdaya, Aşka, Ölüme dipnotuyla.).

Temel iletişim beklentilerinin aksine söylemediklerimiz ya da söyleyemediklerimize atıfta bulunan “En El Aşk – Sen Duyarsın Sustuklarımı” tüm kitap satış noktalarının yanı sıra internet kitap satış mağazalarında da satışa sunulmuştur.

Haberimport.com Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz.