Soner Sarıkabadayı Saçsız Halimle Daha Çok Mutluyum

Bu haber 01 Haziran 2018 - 22:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı ünlülerin marka danışmanı Selim Akar’ın YouTube kanalında yayınladığı ‘Selim Akar Sorarsa’ adlı internet programının konuğu oldu.

Soner Sarıkabadayı tüm samimiyetiyle özel hayatı ve kariyeri ile alakalı ilk kez Selim Akar’a konuştu. Çekimler Swiss Otel’de Çoşkun Turgut’un yönetmenliğinde gerçekleşti.

“Murat Boz’la benim arkadaşlığım, dostluğum kimseyle eş değer değil. Birbirimizi hep kardeş gördük. “

“Saçım ilk dökülmeye başladığında üzülmüştüm ama şuan saçımın olmamasından dolayı kendimi iyi hissediyorum, Saçsız Soner benim favorim.”

Ünlü sanatçı Esther ile yaşadığı ayrılık sonrasında ise ilk kez konuştu.

“Esther ile üç yıl beraberdim. Bazen ilişkilerde tükenmeler olur bizim ilişkimizde de oldu. Esther kalbi çok güzel biriydi. Bu yüzden kendisinin daima mutlu olmasını isterim.

Esther ile bir araya geldiğimde; ‘Benim evleneceğim kadın bu!’ demiştim. Değilmiş… ;Ama o zamanlardaki hissim buydu. Arada hala çok nadir de olsa konuşuyoruz. Ben aile kurabileceğim ve çocuk sahibi olabileceğimi düşündüğüm kadınlarla ilişki yaşayabiliyorum. Esther‘in o dönemde çocuğumun annesi olmasını çok istemiştim fakat o kendini hazır hissetmediği için ayrıldık diyebilirim.

Bundan sonraki hayatımda inşallah aile kurabileceğim, çocuk sahibi olabileceğim, kalbi güzel bir insan hayatıma dâhil olur. “

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.