Haberimport.com

Sosyal Medya Fenomenlerinden anlamlı Buluşma

Sosyal Medya Fenomenlerinden anlamlı Buluşma
3 views
15 Mayıs 2019 - 21:53

Kitvak(Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) geçtiğimiz gün İzmirli Sosyal Medya Fenomenleriyle Kültürpark Tenis Kulübü Rose Garden Restoran’da buluştu.

Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşen “Kitvak Tanıtım Günü” etkinliğinde çok sayıda İzmirli Fenomen ağırlandı. Kitvak ve projelerini çok daha büyük kitlelere duyurabilmek amacıyla yapılan bu buluşmada; Kitvak Yönetimi, Sosyal Medya Fenomenlerini desteğe çağırdı.

Bilge Çiftliği’nden gelen güzel ikramlıklar, Parma Reklam Hizmetleri’nin anlamlı mesajları ile dolu el ilanları, Ailenizin Fotografçısı Dido’nun güzel kareleri ile renklenen günün tanıtımını üstlenen Yönetim Kurulu Üyesi Maksude Kılınç “Kitvak İzmirimize çok büyük eserler sunmuştur ve şimdi çok daha anlamlı ve Türkiye’de bir ilk olacak projeye imza atmak üzeredir.Fitre ve Zekat bağışlarımızla elele verip çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek verebiliriz. Medyamızın ve siz değerli fenomenlerin desteklerini bekliyoruz.”dedi.

Tanıtım sonunda katkılarından dolayı Kitvak İcra Komitesi Üyesi ve Kültürpark Tenis Kulübü Üyesi Sayın Semra User ve Kitvak İcra Komitesi Üyesi Sayın Bilge Altınmakas’a plaketleri takdim edildi.Kitvak’a tüm bu anlamlı çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.