Tango Jazz Quartet caz severlerle buluşuyor

Bu haber 24 Şubat 2018 - 3:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Uniq İstanbul Tamirane’de, “Jazz After Work” etkinliği kapsamında, Avrupa turnesi için İstanbul’a gelen ve Arjantin ve uluslararası çevrelerde büyük ilgi gören “Tango Jazz Quartet”, 28 Şubat Çarşamba günü caz severlerle buluşuyor!

Birçok canlı performans ve özgün konseptli etkinlikler gerçekleştiren Tamirane, Şubat ayında başlayan “Jazz After Work” serilerinde, birbirinden değerli caz sanatçılarını ağırlıyor. 28 Şubat Çarşamba günü, 20.30’da ise tangonun ritmik kalıplarını, caz doğaçlamalarıyla birleştiren “Tango Jazz Quartet” Tamirane sahnesinde senin için sahne alıyor!

“Tango Jazz Quartet”, tango ve jazz’a getirdikleri yenilikçi yaklaşım ile Arjantin ve uluslararası alanda büyük ilgi görüyor. Son yıllarda müzik dünyasında önemli bir yere sahip olan grup, son Avrupa turnelerinde İsviçre, İngiltere, Galfer, Fransa, Belçika, İspanya, Sırbistan, Slovakya, Macaristan ve Avusturya’da konser verdiler. İstanbul’da ise Tamirane sahnesinde İstanbullularla buluşmaya geliyor!

Muhteşem bir performans dinlemek için şimdiden yerini ayırt! Üstelik “Tango Jazz Quartet” konserinden hemen sonra Tamirane’de doyasıya dans edebileceğin “Latin Night” seni bekliyor! Bu enfes Jazz ve Latin gecesini sakın kaçırma! Ruhunu tamir et!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.