Ticaretin Kalbi İzmir'de Atacak

Bu haber 09 Ocak 2018 - 11:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Yıldız Holding satın alma yetkilileri (Ülker) ve TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın katılımlarıyla İzmir’de ‘Ticaretimizi Arttırıyoruz’ temasıyla “Bölgesel Ticaret Toplantısı” düzenlenecek.

MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında Kaya Termal Oteli Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Bölgesel Ticaret Toplantısı hakkında açıklamalarda bulundu.

Bölgeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için önemli çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Ülkü şunları söyledi; “MÜSİAD Sektör Kurulları Komisyonu tarafından, 13 Ocak 2018 tarihinde, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın katılımlarıyla 2018 yılının ilk toplantısı olan “Bölgesel Ticaret Toplantısını” İzmir’de ev sahipliği yapacağız. Bir gün sürecek olan fuarda, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Bayram Şenocak konuşmacı olarak katılacak. İzmir iş dünyasının davetli olduğu fuar organizasyonunda stant açacak olan üyeler, Yıldız Holding satın alma yetkilileri (Ülker), onlarca yurtdışı alım heyeti, yurtiçinden büyük markaların satın alma müdürleri ve yüzlerce iş insanı ile yüz yüze görüşüp yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacak” dedi.

İzmir’in tarih boyunca en önemli ticaret merkezlerinden biri olduğunu belirten Ülkü, ‘Ticaretimizi Arttırıyoruz’ temasıyla gerçekleştireceğimiz Bölgesel Ticaret Toplantımız, işbirliği fırsatları oluşmasında ve bölgemize getireceği katkıların çok önemli olduğunu söyledi.

Kaya İzmir Termal Oteli Kongre Merkezi’nde İzmir ve Türkiye genelinden 150 MÜSİAD üyesinin mini stant açacağı Bölgesel Ticaret Toplantısında satın alma firmaları ile tedarikçiler B2B iş görüşmeleri yapacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.