Haberimport.com

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezona başlıyor

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezona başlıyor
16 Eylül 2018 - 21:39

Ufak Tefek Cinayetler, daha tutku, entrika, gizem ve sürprizlerle dolu yeni bölümleriyle Salı akşamları Star TV’de ekrana gelmeye devam edecek.

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, “Ufak tefek Cinayetler” in başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Osman Sonant, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Tansu Biçer, Ushan Çakır, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu’yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Özeti

Merve, Pelin, Oya ve Arzu… Mahşerin dört atlısı tekrar bir arada. Yine alabildiğine zarif, göz alıcı ve bir o kadar da tehlikeliler. Çünkü ufak tefek cinayetler ve daha büyükleri tam da böyle işlenir. En karanlık işlerin icabına en ışıltılı yerlerde, herkesin gözü önünde bakılır. Edip cinayetinden sonra görülecek çok fazla hesap, verilecek çok fazla savaş var. Başkomiser Kemal, cinayeti bir an önce aydınlatmaya kararlı.

SARMAŞIK’IN AĞIR TOPLARI SORGU ODASINDA

Nihayet Sarmaşık’ın ağır topları sorguya çekiliyor ve Kemal sonuca varıyor! Diğer yandan, Kerim Adil Sağlam, bütün karanlığıyla Sarmaşık’a çöküyor. Birden güneşli dünyalarını kara bulutlar sarıyor. Bundan sonrası, daha kanlı, daha sert fakat çok daha etkileyici olacak, belli. Aşk kokusu, suç rüzgarına karışıp, dolaşıyor Sarmaşık’ta…

Yayın Günü: 18 Eylül Salı
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 33.blm

Haberimport.com Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz.