Haberimport.com

Ünlülerin 3’e 3 maçında kıyasıya rekabet yaşandı

Ünlülerin 3’e 3 maçında kıyasıya rekabet yaşandı
21 Ocak 2019 - 23:22

Tahincioğlu Basketbol Ligi’nde “yılın basketbol olayı” olarak nitelenen Tahincioğlu All – Star 2019, 20 Ocak günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşirken, ünlülerin sahaya indiği 3’e 3 maç büyük ilgi gördü. Sedef Avcı, Kıvanç Kasabalı, Derya Şensoy, Büşra Pekin, Sarp Levendoğlu, Alina Boz ve Can Yaman, Lenovo’nun desteğiyle sosyal sorumluluk çerçevesinde düzenlenen 3’e 3 maçları sırasında tüm basketbol hünerlerini sergilediler.

3’e 3 maça izleyiciler büyük ilgi gösterirken, Lenovo, sosyal sorumluluk kapsamında ünlü isimlerle gerçekleştirilen sıra dışı bu maçla “Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu”’nun bilgisayar ihtiyacını karşıladı. Maçı desteklemeye de Eda Taşpınar, Ferhan Şensoy, Ümit Kantarcılar gibi ünlü isimler geldi.

Kıyasıya rekabetle geçen maçta Sedef Avcı, Can Yaman ve Sarp Levendoğlu’nun oluşturduğu takım, Büşra Pekin, Kıvanç Kasabalı, Alina Boz ve Derya Şensoy’un oluşturduğu takımla gösteri maçını berabere tamamlarken, maçın her anında eğlence, şov ve mücadele vardı.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz