Utku Asan piyano resitali için sahnede olacak

Bu haber 19 Mayıs 2018 - 18:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şişli Belediyesi birbirinden keyifli etkinlikleri sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta Anton Çehov’un meşhur eseri Çehov Kabare tiyatro oyununun yanı sıra, adından övgüyle söz ettiren genç piyanist Utku Asan piyano resitali için sahnede olacak.

Şişli Belediyesi bu hafta iki ayrı etkinliğe ev sahipliği yapacak. 23 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de Anton Çehov’un yazdığı, Bora Severcan’ın uyarladığı ve yönettiği Çehov Kabare adlı oyun Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde perdelerini açacak. Bir şey yapamamanın çaresizliğini yaşayan insanların acıklı güldürüsünü konu eden iki perdelik oyunda, Volkan Severcan, Erhan Yazıcıoğlu, Melda Gür, Bora Severcan ve Murat Kodallısahnede olacak.

25 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de ise sanatseverler Utku Asan Piyano Resitali için Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde buluşacak. Dünyaca ünlü piyano virtüözlerinin övgüyle bahsettiği genç yetenek, Bach’tan Beethoven’a, Chopin’den Debussy’ye müzik dehalarının eserlerini müzikseverler için çalacak.

Etkinlikler halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.