Haberimport.com

Yarının Bilgeleri Ege Üniversitesinde bir araya gelecek

Yarının Bilgeleri Ege Üniversitesinde bir araya gelecek
27 Şubat 2019 - 17:12

Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE  Kültür Merkezi’nde   “Yarının Bilgeleri  II” etkinliği gerçekleştirilecek. Ege Üniversitesi Ege İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen program, 7 Mart 2019 tarihinde 12:00-17:00 saatleri arasında yapılacak. Etkinlik “Bilge Rana Anısına” düzenlenecek.

Programa konuşmacı olarak Yazar Azra Kohen, Caz Sanatçısı Karsu Dönmez, Sosyal Ben Vakfının Kurucusu Ece Çiftçi, Oyuncu Melis Kaygılaroğlu katılacak.

Yarının Bilgeleri, “Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için önce kendi dünyamızı değiştirmeli, farkında olmalı ve bilinçlenmeliyiz” amacıyla etkinlikler gerçekleştirerek, bireylerin kişisel gelişim ve değişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor. Proje ismini ve vizyonunu 2017 yılında hayatını kaybeden Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Bilge Rana’dan alıyor. Konferanslar, seminerler ve  söyleşiler düzenleyerek farkındalık oluşturan ekip; alanının en iyilerini, ilham verenleri, pes etmeyenleri ve girişimcileri bir araya getiriyor.

Ekibin bu yılki sosyal sorumluluk hedefi ise  Ege Orman Vakfı işbirliğinde Bergama-Kınık bölgesinde Yarının Bilgeleri Korusu kurmak.